Zapraszamy po informacje oraz rezerwację:
609 668 305

Pełni zaangażowania organizujemy przyjęcia już od 2001 roku.

Od tego czasu z sukcesem zdobywamy zaufanie naszych gości, którzy powierzają nam przygotowanie swoich najważniejszych rodzinnych chwil - uroczystych przyjęć, wesel i jubileuszy.

 

Zapewniamy bogate menu, o którego smak dba szef naszej kuchni. Wszystkie potrawy serwowane w Domu Bankietowym Błonie są przygotowywane na miejscu. Przyjęcie odbywa się w stylowej sali bankietowej z kominkiem, która posiada dużą, wydzieloną część taneczną z profesjonalnym oświetleniem.

 

Gwarantujemy pełną obsługę gastronomiczną, bukiety żywych kwiatów i inne dekoracje w wybranym przez Państwa kolorze oraz wydzielony dozorowany parking dla gości. Do dyspozycji gości, podczas każdego przyjęcia jest romantyczny ogród z fontanną, różaną altaną, oczkiem wodnym z wodospadem i mostkiem a także domek myśliwski. Zmęczeni tańcami goście, z pewnością zrelaksują się wśród obfitej zieleni i kwiatów.

Zapewniamy nocleg ze śniadaniem
w pokojach 2, 4 oraz 6 osobowych.
Dom Bankietowy Błonie znajduje się
15 km na zachód od Warszawy.

Doskonała lokalizacja i dogodny dojazd sprawiają, że trafią do nas goście zarówno z Warszawy jak i okolicznych miast: Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Piastowa, z Brwinowa, Milanówka, Leszna, Babic, Ożarowa Mazowieckiego a także z okolic Teresina i Sochaczewa.

 

Zapraszamy do kontaktu